ŽILINSKÁ SKUPINA AYA OSLÁVI 25. VÝROČIE VEĽKOLEPÝM KONCERTOM NA MARIÁNSKOM NÁMESTÍ

Známa žilinská rocková kapela AYA oslavuje 25. výročie nielen novým letným hitom „S tebou život má chuť“. Narodeninové oslavy kapely vyvrcholia veľkým darčekovým koncertom, ktorý sa uskutoční 13. septembra o 20. hodine na Mariánskom námestí v Žiline s voľným vstupom pre všetkých verných fanúšikov. Nebude to však obyčajný koncert. Okrem klasického hrania kapela zahrá aj akusticky, „unplugged“. Niekoľko pesničiek obohatia sláčikovým kvartetom zloženým z členov ŠKO Žilina, iné dychovou sekciou pod vedením Mareka Pastiríka. Na koncerte vystúpia aj pozvaní hostia, ktorí so skupinou Aya v minulosti spolupracovali. Medzi hosťami nebude chýbať Zuzana Smatanová, Peter Cmorik, Tomáš Bezdeda, či Jaro Gažo z kapely Arzén, ktorí sa podieľali na výberovke „20 rokov zayatí“ a prespievali ich najznámejšie pesničky. Zuzka Smatanová je navyše aj jednou z krstných mám ich ostatného albumu „Aya siedmaya“, v ktorom sa opäť pohrávajú s obľúbeným ypsilom v názve. Na veľkej LED stene budú okrem videoklipov „bežať“ aj video dokrútky, ktoré budú dotvárať atmosféru medzi pesničkami, a na ktorých budú vyjadrenia rôznych známych osobností SK hudobnej brandže, s ktorými prišla AYA počas svojej existencie do styku. Záznam z koncertu a jeho odvysielanie zabezpečuje TV 213, zároveň vznikne rozsiahly výročný dokument v produkcii VLN PRODUCTION.

Na záver celej akcie je naplánované jedno veľkolepé „internetové“ finále, ktoré bude absolutne jedinečné a zároveň sa bude jednať o veľmi originálny rekord! Ide o synchronizované prehratie aktuálneho singla „S tebou život má chuť“ z čo najviac mobilov! Touto cestou vyzývame všetkých zúčastnených, aby si so sebou priniesli svoje smartfóny, ktoré si v pravý čas napoja na špeciálne zriadenú WiFi sieť a ostatné sa už dozviete na mieste. Bude to skvelý a nezabudnuteľný zvukovo – vizuálny zážitok!

Absolútny záver koncertu bude patriť narodeninovému ohňostroju!

Veľkolepý interaktívny narodeninový koncert skupiny AYA obohatený videami, ktorý sľubuje nevšedný hudobný zážitok, zastrešuje umelecká agentúra Art Team s. r. o. v spolupráci s mestom Žilina.

VIAC INFO O KONCERTE: https://www.facebook.com/events/1627100657314389/

Pridať komentár